WU652 - Excentrická bruska

doprava zdarma

Excentrické brusky jsou určeny pro domácí dílnu i střední provozy, karosářské a lakýrnické dílny a další. Brusky lze využít k broušení malých až středně velkých ploch, broušení dřevěných a kovových povrchů, broušení vytmelovaných ploch, broušení karosérií.
  • Brusná deska se suchým zipem
  • Přídavná nastavitelná rukojeť
  • Odsávací vak
  • Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem
  • Plynulá regulace chodu
  • Brzda rotace
3-metrový kabel
Napájecí kabel, který je ještě delší, než běžně, umožňuje pracovat volněji a především bez použití neskladných prodlužovacích kabelů.

Italian design
Pokud jste jako my, budete souhlasit, že dnešní ruční nářadí je většinou příliš nudné. Dobrou zprávou je, že tomu tak nemusí být. Worx nářadí nejen dobře funguje, ale také velmi dobře vypadá. Proč být spokojen pouze s jedním nebo s druhým? Z tohoto důvodu máme v Itálii špičkový tým tvůrců průmyslového designu, kteří dávají tvář veškerému našemu nářadí. Protože existuje design a potom existuje italský design!

Ergosum
Úhly a geometrie, které respektují neutrální postoj lidského těla. Tvary, které odpovídají přesné anatomii a funkčnosti lidských rukou. Úchopy, jejichž velikost a tvar zajišťují pohodlí a umožňují efektivní přenášení síly těla.

Odolné prachu
Vibrační a úhlové brusky se používají v prašném prostředí. Z tohoto důvodu se stovky obyčejného nářadí často vrací do servisů s poruchou vypínače. To však neplatí pro nářadí Worx vybavené protiprachovým kolébkovým vypínačem!

Variable speed
Jak již víte stejná rychlost není vhodná pro každou práci. Vrtání v kovu vyžaduje nižší rychlost, jinak bude výsledkem spálený vrták a kouř. Ale zkuste použít stejnou nízkou rychlost při vrtání do betonu – vyvrtání otvoru vám může trvat týden. Stroje Worx nabízejí široký rozsah přednastavených rychlostí, které vám dávají volnost výběru správné rychlosti pro vaši práci.

Prachový přípoj
Nástroje Worx s integrovaným odsáváním prachu mají prachový port, ke kterému můžete připevnit dodaný sáček na prach, nádobu nebo přímo hadici vysavače pro mokrosuché vysávání, bez ohledu na průměr.
Technická data:
Příkon450 W
Napětí230 V
Pracovní plochaØ 125 mm
Vibrace (kmity)5 000 - 12 000 /min.
Průměr kmitu5 mm
Regulace otáčekAno
Délka přívodního kabelu3 m


Váhy a míry:
Celková váha včetně obalu6.0 kg
Čistá váha5.0 kg
Šířka/Výška/Hloubka16 / 31 / 42 cm
3 590,- Kč
(2 966,94 Kč bez DPH)

NENÍ SKLADEM


Balení:
Značka: WORX
Záruční doba: 24 měsíců
Objednací č.: 45065200
EAN: 4250121310588Příslušenství k WU652 - Excentrická bruska