FERM, WORX, COPMPRECISE, TELWIN

FERM - FERM je oblíbená a žádaná značka elektrického a aku nářadí určené pro široké spektrum použití v třídě hobby. Dynamika, síla, promyšlené inovace výrobků a chuť neustále něco zlepšovat – to je charakteristika nejen této mezinárodní značky FERM, ale i jeho holandského výrobce FERM Corporate.
WORX - Nářadí WORX Professional je koncipováno pro práci s charakteristickými znaky reálného světa. Protože se jedná o inovativní značku, chceme získat důvěru uživatelů efektivitou, spolehlivostí a výkonem vyšším, než je vaše očekávání. Worx Professional nářadí je nejlepší volbou profesionální výzbroje a služeb v oboru.
WORX Garden - Pod názvem WORX Garden je k dispozici několik pomocníků pro údržbu krásného vzhledu vaší zahrady. Značka elektronářadí Worx Professional již sklízí úspěchy v prodeji elektrického a akumulátorového nářadí. Zahradní technika se tak stává dalším oborem, ve kterém bude WORX získávat spokojené zákazníky.
TELWIN - TELWIN je mezníkem pro mezinárodní trh a špičkou na světovém trhu. Jsou to právě nové projekty, nápady a perspektivy, které podtrhují vedoucí pozici značky TELWIN v oblasti sváření, plasmového řezání, nabíjení a startovacích zařízení.
COMPRECISE - Kompresory COMPRECISE jsou výkonná a kvalitní zařízení italské výroby, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001.