Elektrické nářadí

Hoblíky

Hoblíky

S hoblíky lze dřevo srovnávat a uhlazovat, ale také rovně nebo šikmo drážkovat a polodrážkovat (falcovat). Hoblíky lze používat ke strhnutí starých nátěrů a rychlému sražení hrany.

Kladiva

Kladiva

Vrtací kladiva slouží k přesnému a čistému vrtání do většiny známých stavebních materiálů, dřeva, kovu a plastu dále lze s kladivy nejen sekat, vysekávat ale i dlabat, otloukat omítky a obkladačky. Všechna kladiva umožňu...

Míchadla

Míchadla

Míchací zařízení jsou speciální zařízení k rozmíchávání stavebních směsí. Míchací zařízení pracuje na principu vrtačky, kdy se za stálého pohybu rozmíchává požadovaná hmota.

Modelářské nářadí

Modelářské nářadí

Mininářadí značky BÖHLER je určeno především pro modelářské a podobné precizní práce. Ergonomický tvar a lehké provedení spolu s malými rozměry jsou výhodou při práci s drobnými díly.

Obrážečky

Obrážečky

Multifunkční oscilační obrážečka vhodná pro řezání, broušení, škrabání, dělení a podobně. Vhodná pro všestranné použití na dřevo, plasty, kovy, keramiku apod. Má optimální výkon motoru pro domácí práce různého druhu.

Pájky

Pájky

Pájka má široké využití v domácnosti, kutilských i údržbářských dílnách i modelářství. Pájka je určena pro měkké pájení elektrických spojů.

Řezačky na dlažbu

Řezačky na dlažbu

Řezačku lze použít při řezání keramických obkladů a dlažby, ale i pro řezání desek z měkkého mramoru. Výbava řezaček v podobě zapouzdřených ložisek pro přesné vedení řezu nebo pohyblivých odpružených stolů je samozřejmos...

Sponkovačky

Sponkovačky

Sponkovačky poslouží hlavně při upevňování různých fólií, textilu, kůže apod. ke dřevěnému podkladu. Sponkovací pistole nastřelí sponku spojovaných materiálů do hloubky dle předem nastavené síly úderu.

Příslušenství

Příslušenství